InstaBIZ

Vajza e Linda Ramës publikon disa foto, a është kjo shtëpia e kryeministrit Rama ?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:15 - 13/09/17 |
b.f

Shtepia e kreut te qeverise ka ngjallur gjithnje interes, pasi nuk ka dale asnje foto nga brenda e saj. Por fotot e Reas ne “Intagram” krijojne idene se mos behet fjale per ate. Rama gjithmone e ka pershkruar shtepine e tij si te thjeshte, te pasuvatuar dhe me shume punime druri e dritare te medha. A duket keshtu shtepia e Rames? Kete nuk mund ta themi me siguri.

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama, ka publikuar disa foto në instastory në disa foto të një ndërtese, e cila nga përshkrimi është mjaft e ngjashme me shtëpinë e Kryeministrit në Surrel.

Gjelbërimi e moblijet e thjeshta të drurit, muret eë betonizuara të bëjnë të mendosh se Rea ka publikuar pamje se si duket shtëpia e Kryeministrit në Surrel.

 

Pas