InstaBIZ

Usher shokon fansat: Poston foto nudo…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:10 - 30/04/16 |
b.f

Është bërë e zakonshme që çdo yll i muzikës apo çfarëdolloj fushe të hapë një llogari Snapchat për të qenë në kontakt të vazhdueshëm me fansat, por duket se këngëtari Usher e ka tepruar paksa. Ai ka publikuar një foto tepër të guximshme. 37-vjeçari shihet totalisht nudo dhe ka nxjerrë zbuluar organin gjenital. Shumë fansa e kanë marrë me humor duke ironizuar përmasat e tij, por ka pasur edhe shumë të tjerë që e kanë sulmuar me fyerje të rënda për shkak të gjestit aspak të hijshëm.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas