Aktualitet

Berisha: Emijano Shullazi vrau Elio Bendon dhe i mori 2 kate pallati  Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:31 - 30/04/16 |
b.f

Deputeti demokrat Sali Berisha, përmes një statusi në FB, ka denoncuar një vrasje tjetër të kryer nga Emiljano Shullazi, të cilën e bën publike një qytetar, në atë që quhet qytetari dixhital.

Qytetari dixhital denoncon:

“Fshehjen nga çunat e krimit te vrasjes te Elidon Lafetes dhe marrjen forcerisht nga ana e tij te dy kateve shtese te pallatit ne zonen e Parkut dhe kercenimin dhe gjobitjen nga nga Mili, vrasesi i partise, te Fatbardh Plakut! Me poshte keni te plote mesazhin e tij”. sb

Statusi i plotë i qytetarit dixhital, postuar në FB e Berishës

Pershendetje z Berisha kohët e fundit, të gjith policët din jashtëzakonisht shumë për Shullazin por kerrkush sguxhon me fol, të gjithë e dinë që ai vrau Elidon Lafeten ose siç njihej ndryshe Elio Bendon dhe nga vrasja e tij mori forcërisht dy katet shtesë te pallatit në zonën e parkut, shullazi kercenoj dhe gjobiti edhe Bardh Plakun këtë me dy kusherit e tij që banojnë në farke, zotëri ai nuk është thjesht një kriminel por ka një ushtri të vërtet, emrat e të cilëve une per shkak te detyres i disponoje dhe do ti dërgoj në një listë shum shpejt”.

berisha

 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas