Kryesore

“Urime vëlla”, çfarë shkruan Neymar për Mesin pas fitoresBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 18/12/22 |
Opi Nion

“Urime vëlla”! Janë këto fjalët e Neymar dedikuar Lionel Mesit, pas fitores së Argjentinës në finale e kupës së botës, ku Mesi u shpall lojëtari më i mirë i turneut dhe u vlerësua me topin e artë.

Kujtojmë se kjo fitore ishte e shumëpritur për Argjentinën e cila kupën e saj të fundit e kishte patur  më 1986 me Maradonën./Opinion.al

Pas