Aktualitet

U zhdukën mes maleve të Himarës, policia gjen çiftin belg


               Publikuar në : 09:45 - 19/04/19 |
b.f

Policia ka arritur të gjejë pas disa orësh kërkim, çiftin e turistëve belgë që u “zhdukën” në malet e Himarës.

Ata kishin dalë për ecje në malet e zonës, por nuk ishin kthyer më. Kjo ka bërë që policia të vihet në lëvizje dhe të dalë në kontrolle në gjithë zonën përreth bashkisë së Himarës.

Ata raportohen të jenë në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk kanë pasur probleme të tjera, por ende nuk dihet se përse humbën gjurmët./Opinion.al

Pas