Kronikë

‘U tremb vajza e vogël’, flet djali i pronarit të servisit që iu vendos tritolBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:47 - 01/07/22 |
Opi Nion

Djali i pronarit të servisit ku u vendos tritol gjatë natës së kaluar në Lezhë, Klaudio Mëhilli ka treguar se si e ka përjetuar familja e tij ngjarjen.

Mëhilli rrëfen se në atë moment ndodheshim ne gjumë ne banesë,  teksa thotë se shpërthimi ishte i fuqishëm dhe u tronditën te gjithë familjarët edhe vajza e vogël.

Ndër të tjera Klaudio ka deklaruar se nuk kemi konflikt me njeri dhe shpreson që drejtësia të zbardhë ngjarjen.

Ishim në shtëpi në gjumë, u tronditëm nga shpërthimi, dolëm të gjithë jashtë dhe pamë xhamat e thyer. Nuk kemi probleme , na ka ardh e papritur. U tremb edhe vajza, fëmijë i vogël, normal, kërkojmë nga drejtësia të zgjidhet”-thotë ai.

Pas