Aktualitet

U shkarkua nga detyra/Braho: Dako dhe zonja Sako takohen çdo ditë për direktiva


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:56 - 11/11/21 |
Opi Nion

Arbër Braho, i cili u shkarkua nga detyra një ditë më parë, nga kryetarja në detyrë e Bashkisë së Durrësit, Emirjana Sako, ka folur për mediat.

Ish-nënkryetari i Bashkisë së Durrësit, ka folur për “News24”, i cili ka thënë se ju qëndron akuzave që ka drejtuar ndaj Vangjush Dakos dhe kryetares së komanduar.

Ai tha se në Bashkinë e Durrësit komandon ende Vangjush Dako, duke treguar se ky i fundit dhe Sako takohen çdo ditë te piaca në qytetin bregdetar.

Dako dhe zonja Sako takohen çdo ditë, në mos çdo ditë, një herë në dy ditë, për të dhënë direktiva”,-tha Braho./Opinion.al

Pas