Kronikë

Foto/ Po lëvizte me motor, makina përplas aktorin, Gazmend Paja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 11/11/21 |
Opi Nion

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në rrugën e Kavajës në Tiranë. Një automjet që drejtohej nga E.K. është përplasur me motorin që drejtohej nga aktori i njohur Gazmend Paja.

Policia bën me dije se aktori është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Me  datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

Pas