InstaBIZ

U rikthye në Festivalin e Këngës pas 25 vitesh, reagon për herë të parë Elsa LilaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:55 - 21/12/22 |
Opi Nion

Pasi u rikthye mbrëmjen e djeshme, pas 25 vitesh në Festivalin e RTSH-së ka ardhur nje reagim nga këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila.

Ajo garon në festival me këngën “Evita”, dedikuar vajzës së saj. Elsa e ka shkruar dhe kompozuar vetë këngën dedikuar të bijës.

Ajo spikati me zërin, interpretimin dhe pamjen e saj ndërsa ditën e sotme duket se është kthyer në kryefjalën e rrjeteve sociale.

Vetë këngëtarja teksa ka publikuar foto nga festivali në rrjetin social “Instagram”, falenderon mbështetësit e saj për emocionet dhe dashurinë që i kanë dhënë.

“Faleminderit te gjithëve për emocionin dhe dashurinë qe po me jepni! Kjo është dhurata me bukur ❤️! Shihemi sonte ne Natën e trete”-tha Lila.

Pas