Kronikë

U përfshi nga zjarri, humb jetën një person në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 12/11/20 |
Opi Nion

Një person është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme pranë ministrisë së Jashtme në Tiranë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia njofton se ngjarje ka ndodhur nga pakujdesia, ndërsa viktima ende nuk është identifikuar.

Sipas informacioneve, viktima ishte endacak. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për identifikimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Me datë 12.11.2020, rreth orës 18:18, tek bulevardi “Zhan D’ark’, një person ende i paidentifikuar, dyshohet se nga pakujdesia, ka marrë flakë edhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas