InstaBIZ

U përfol se ishte lezbike,modelja shqiptare prezanton të birin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 14/09/18 |
b.f

Ish-Miss Universe Kosova ,Marigona Dragusha ,u bë e njohur për të gjithë  në vitin 2009 sepse arriti rezultatet më të larta në Miss Universe,duke u bërë kështu vajza më e suksesshme shqiptare në këtë kompeticion.

Po atë vit ajo nisi karrierën si modele jashtë vendit,fillimisht në Spanjë.Media spanjolle e etiketoi modelen shqiptare si lezbike për shkak të një fotografie që u publikua , ku Marigona  shfaqej duke puthur në buzë një vajzë .

Siç duket gjithcka është lënë pas krahëve sepse tani ajo është nënë e një djali,që quhet Dren.

Ishte Xhesika Berberi ,ajo që  ndau disa momente të lumtura me të dhe të birin e saj.Modelet aktualisht jetojnë në SHBA  dhe mesa kuptohet nga fotot frekuentohesh shpesh me njëra-tjetrën.

Pas