Aktualitet

U kapën me drogë, në pranga babai, shpallet në kërkim i biri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:16 - 16/05/21 |
Opi Nion

Pas një hetimi disa mujor policia e Fierit ka arrestuar Petrit Hykaj 60 vjeç dhe ka shpallur në kërkim djalin e tij Shkëlqim Hykaj, banues në Gorishovë, Fier.

Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tyre është u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale 2.2 kilogram lëndë narkotike e dyshuar kanabis sativa, e përgatitur gati për shitje, një peshore elektronike dhe një armë gjahu pa leje.

Policia njofton se vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në këtë veprimtari kriminale.

Pas