Kronikë

U fut në liqen për t’u larë, mbytet 60-vjeçari në Konispol


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:04 - 11/07/21 |
Opi Nion

Një person është mbytur ditën e sotme në fshatin Xarë të Konispolit, teksa kishte hyrë të lahej në liqen.

Bëhet me dije nga informacionet zyrtare se ngjarja ndodhi rreth orës 15:10, në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, ku është mbytur duke u larë në liqen shtetasi I identifikuar me inicialet S. K., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

 

Pas