Aktualitet

U denoncua e zhdukur nga burri, gjendet sekretarja e Gjykatës së Lezhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:22 - 07/04/22 |
Opi Nion

Është gjetur sekretarja e Gjykatës së Lezhës, Klaudia Marku. Qe prej ditës së djeshme ajo rezultonte e zhdukur dhe denoncimi në polici u bë nga bashkëshorti i saj.

Sipas policisë 34-vjeçarja po merret në pyetje në Komisariatin e Lezhës. Ndërsa mësohet se ajo është në gjendje të mirë shëndetësore.

Në vijim të informacionit për kallëzimin e bërë nga shtetasi O. M., 38 vjeç, banues në Lezhë, për largimin e bashkëshortes së tij nga banesa, sqarojmë se:

Shtetasja K. M., 34 vjeçe, rreth orës 15:30, është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë dhe aktualisht po jep sqarime mbi rrethanat dhe motivet e largimit nga banesa”,-njofton policia./Opinion.al

Pas