InstaBIZ

U aludua se fëmija që pret është i Florit, reagon pornostarja shqiptare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:29 - 23/10/18 |
el ida

Një lajm mjaft i papritur ka qarkulluar ditën e djeshme në shumë media online shqiptare. Burime për emisionin “SevenBizz”, kanë konfirmuar se aktorja e filmave për të rritur Alby Rydes, pret një fëmijë me Mumajesin. Pornostarja shqiptare, me banim në Amerikë, po pret një vajzë dhe është në javët e fundit të shtatzënisë.

Që Alby Rydes ishte shtatzënë e dinim të gjithë. Por që fëmijën e kishte me Flori Mumajesin nuk e prisnim fare. Kjo sepse nuk i kemi parë kurrë më parë bashkë. Me siguri tani të gjithë ju keni një pyetje: “Po këta çne bashkë?”

Dyshja nuk janë të panjohur për njëri-tjetrin, pasi tashmë ata ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe para disa muajsh i vetmi shqiptar që pornostarja ndiqte ishte Getinjo.

Nuk dihej vërtetësia e këtij lajmi pasi kantautori kantautori shqiptar ka zgjedhur të mos reagojë ende, por nuk ka bërë të njejtën gjë Alby.

Ajo ka bërë një postim në Instastory ku ka qeshur me lot dhe është surprizuar nga këto thashetheme.

Pas