Aktualitet

Tuneli i Llogarasë/ Rama: Në fund të muajit hapet më shumë se gjysma e segmentitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:23 - 21/07/22 |
Opi Nion

Deri në fund të muajit do te jetë e hapur më shumë se gjysma e segmentit të tunelit të Llogarasë. Lajmi është dhënë nga kryeministri Edi Rama në një status në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, i cili teksa publikon pamje, shkruan se po punohet me ritme të larta.

 “Mirëmëngjes! Dhe nga tuneli i Llogarasë, ku punohet me ritme të larta e ku falë formacionit të favorshëm gjeologjik, deri në fund të muajit do të jetë hapur më shumë se gjysma e segmentit, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Kryeministri Rama në Facebook./Opinion.al

Pas