InstaBIZ

Tuna super seksi në Bahamas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 15/11/15 |
root

Ndërkohë që ne jemi bërë gati të nxjerrim palltot dhe xhupat e trashë, Tuna na përshëndet me bikini nga Bahamas.

Këngëtarja e hitit “Fenix” vazhdon të jetë në super formë dhe këto foto me rroba banjo, na e vërtetojnë më së miri këtë fakt.

Në këto momente të gjithë e kemi zili Tunën, për këto pushime ekzotike në dimër.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas