Emisionet

 Trump-Biden kush fiton?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:02 - 04/11/20 |
Opi Nion

Mbrëmjen e së martës emisioni “Opinion” është fokusuar tek zgjedhjet në Amerikë dhe përballja Biden-Trump për Shtëpinë e Bardhë.

Zgjedhjet e 3 Nëntorit, sondazhet, avantazhet dhe disavantazhet e secilit kandidat janë diskutuar me një panel të ftuarish dhe disa lidhje nga jahstë vendit.

 

Por njëkohësisht në pjesën e parë të emisionit u diskutua edhe sulmi terrorist i Vjenës, ku 4 persona humbën jetën dhe një prej agresorëve u vra nga policia.

Ne pjesen e pare te emisionit per sulmon terrorist ne Vjene.

Të ftuar:

Klodiana Lala

Ilir Kulla

Mirela Milori

Enri Çeno

Adri Nurellari

Klevis Balliu

 

Ne lidhje Skype:

Xhumadije Ibrahimi

Albana Nanaj

Ardita Dunellari – Voa

Dritan Nesho – Harris x

Marko Kepi

Mark Gjonaj

Intervistë me Robert Cahely

Pas