-Jetë dhe Stil

Tregomë duart të të them sa tradhtar je


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:35 - 13/11/15 |
root

Tradhëtia ka rrezikuar dhe do të rrezikojë gjithnjë marrëdhëniet në çift. Sipas një studimi të publikuar nga “Biology Letters”, për të cilin kanë punuar ekspertët e “Oxford University” dhe “Northumbria University”, një detaj i rëndësishëm për të njohur një tradhtar janë duart. Vëzhgimet treguan se meshkujt që tradhtojnë e kanë gishtin e unazës më të gjatë se gishtin tregues, ndërsa te meshkujt besnikë, gishti i tretë dhe i katërt kanë gjatësi pothuajse të njëjtë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas