Aktualitet

Tre qytetarë humbin jetën në aksidente tragjike


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:37 - 06/11/15 |
b.f

TIRANE-Tre persona humbën jetën mbrëmjen e djeshme në Fier dhe Shkodër. Rasti më tragjik është ai i Fierit ku në aksident u përfshinë 3 automjete në vendin e quajtur “kthesa e azotikut”. Dy persona humben jetën dhe nje tjeter u plagos.

Një automjet u përplas fillimisht me një triçikël dhe më pas me një makinë që udhëtonte në kahun tjetër të rrugës. Nga aksidenti humbi jetën drejtuesi i mjetit triçikël 35 vjecari Beqar Mersini ndërsa Ferdinand Bardhi nga Kuçova nderroi jete në spital.

Ndërsa në aksin Shkodër – Muriqan humbi jetën një 20-vjecar pasi karroca me të cilën udhëtonte u përplas nga një automjet. Dyshohet se shkak është bërë mungesa e ndriçimit në rrugë. /tvklan/

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas