Aktualitet

Transgjinoria Linda, i kërkon Arjan Çanit ti prekë gjoksin, ja çfarë ndodh në studioBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 27/01/17 |
b.f

Çudit nuk kanë të sosur në studion e “Zonë e Lirë”,  Arian Çani këtë herë në studion ka transgjinoren Linda Rei. Veç të tjerash ajo i ka kërkuar Çanit që të sillet njësoj siç sillet me gocat e tjera edhe me ate. Ajo i ka përmendur Iva Alikon, dhe i ka thënë se duhet ti prek edhe asaj gjoksin. “Po kur i preke cicat Iva Alikos, çfarë ishte” i ka thënë Linda Çanit, shkruan opinion.al

Jo i është përgjigjur moderatorin nuk e kam prekur asnjëherë, duke theksuar se nuk është orari i duhur.  Por Linda ka ngulur këmbë, derisa e ka bindur Çanin ta prekte.

Më pas Arian Çani i ka kërkuar regjisë të uli dritat dhe ai e ka prekur transgjinoren Linda Rei./ Opinion.al

Pas