Aktualitet

Tradhtia e gruas, gënjestra më e çuditshme që keni dëgjuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:17 - 09/11/15 |
b.f

TIRANE- Një 26 vjeçare, nënë e dy fëmijëve, nuk ka gjetur gënjeshtrën e duhur për t’i bërë bashkëshortit, ditën kur kishte vendosur të largohej me të dashurin. “Më kanë rrëmbyer 4 persona të maskuar dhe po më çojnë drejt Fushë-Krujës”, i ka thënë gruaja e re të shoqit në telefon.

Ai ka bërë denoncimin në policisë dhe pak orë më vonë Edilira P. është gjetur në Durrës në shoqërinë e dy personave, njëri prej tyre i dashuri i saj. Po kështu ata i thanë policisë se jo vetëm që nuk dinin asgjë për mashtrimin por se gruaja u kishte dhënë se quhej Jona se ishte 23 vjeç dhe beqare.

Ngjarja ka ndodhur në shkurt të këtij viti. Gjykata e Tiranës ka dhënë vendimin për Edlira P. duke e gjobitur me 100 mijë lekë (të reja) për kallëzim të rremë. /gazeta Panorama/

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Pas