Kronikë

Tiranë/ Tenton të vetëvritet me pistoletë i riu


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:20 - 03/09/21 |
Opi Nion

Një 34-vjeçar ka tentuar të vetëvritet me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 04:10 në Vorë.

Sipas policisë,  N. K., ka mbetur i plagosur, ndërsa aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Më datë 03.09.2021, rreth orës 04:10, në Vorë, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është vetëplagosur me armë zjarri shtetasi N. K., 34 vjeç,  i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shendetit mendor.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes”, njofton policia./Opinion.al

Pas