Kronikë

Tiranë/ Përplasen dy makina, plagoset 60-vjeçarja që po kalonte rrugën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:49 - 20/05/22 |
Opi Nion

Një 60-vjeçare ka mbetur e plagosur në rrugën “Thoma Koxhaj” në Tiranë.

Policia bën me dije se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, por pranë aksidentit ndodhej 60-vjeçarja e cila mbeti e lënduar.

Ajo është transportuar në spital ku po merr ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas