Kronikë

Tiranë, një person vetëvritet duke u hedhur nga pallati


               Publikuar në : 17:15 - 15/07/19 |
el ida

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në qytetin e Tiranës, në zonën e Kinostudios.

Një person, identiteti dhe mosha e të cilit nuk është bërë ende e ditur, është hedhur nga kati i pestë i një pallati duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhen e plotë të rrethanave./Opinion.al

Pas