Kronikë

Tiranë/ I riu me probleme mendore godet me thikë 18-vjeçarin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:26 - 11/06/21 |
Opi Nion

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në Tiranë. Mësohet se i riu është qëlluar më thikë rreth orës 17:00, në rrugën “Myslym Keta”, nga një 22-vjeçar E. T.

Dyshohet se autori i ngjarjes nga probleme të shëndetit mendor. I plagosuri T.D., i plagosuri është transportuar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë, autori i dyshuar i ngjarjes u shoqërua në komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të mëtejshme hetimore. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas