Sport

Euro 2020/ Itali -Turqi, publikohen formacionet zyrtare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:59 - 11/06/21 |
Opi Nion

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes hapëse të Kampionatit Europian të Futbollit Euro 2020 mes Italisë dhe Turqisë.

Nga sa shihet, të dy trajnerët kanë vendosur të hedhin në fushën e lojës futbollistët më të mirë që kanë në dispozicion, duke mos lënë shumë vende për surpriza.

Pas