InstaBIZ

Arian Çani zbulon me kë është tifoz në Kampionatin Europian


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:56 - 11/06/21 |
Opi Nion

Arian Çani ka zbuluar se kë skuadër mbështet në Euro 2020. Në Tv Klan, ku kishte të ftuar kandidatin për kreun e PD, Fatbardh Kadilli, Çani tha se është tifoz i Italisë.

Çani është shprehur se për fat të keq për shkak të orarit, ai nuk mund të shikojë ndeshjen Turqi-Itali. Po ashtu, Kadilli është shprehur se është tifoz i vjetër i Italisë dhe shpreson që të fitojë.

Arian Çani: Unë historikisht nuk e di pse, nuk shoh futboll asnjëherë, po sa herë që ka Kampionat Europian ose Botëror, unë jam tifoz  dhe vetëm me një ekip, me Italinë.

Fatbardh Kadilli: Edhe unë, jam tifoz i vjetër i Italisë.

Arian ÇaniSot e humbëm, por ti mund ta kapësh pak se deri në orën 21:40 je këtu.

Fatbardh Kadilli: Do e kap se duhet marrë me sportivitet fundi i fushatës.

Arian Çani: Po unë i ziu që s’kap gjë fare. Itali-Turqi në Romë. Ledio na thuaj kur të bëjë gol Italia.

Pas