Te Fundit

A je agjent i CIA-s? Si përgjigjet Fatbardh Kadilli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:39 - 11/06/21 |
Opi Nion

I ftuar në emisioin “Zonë e Lirë” në Tv Klan ka qenë kandidati për kryetar i Partisë Demokratike Fatmir Kadilli, i cili në fund të intervistës, i është përgjigjur edhe pjetjes së fundit ‘vrasëse’ të Arian Çanit nëse është një agjent i CIA-s apo jo.

Kadilli është shprehur se edhe nëse do ishte, nuk do e pranonte. Kjo përgjigje u prit me të qeshura nga ana e Çanit.

Arian Çani: Fatbardh Kadilli, sonte është momenti që të deklarosh solemnisht dhe sinqerisht, të gjithë e dinë dhe ti sapo e the që ke punuar në USAID, një organizatë jo qeveritare amerikane, a është e vërtetë që duke ditur profilin e USAID, ti vazhdon të jesh prej vitesh tashmë një agjent i CIA-s?

Fatbardh Kadilli: Edhe po të isha do të thoja jo. / Tv Klan

Pas