Kronikë

Tiranë/Gruaja rrëzohet nga taraca e banesës dhe ndërron jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 02/04/22 |
Opi Nion

Një 67-vjeçare në Tiranë ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga taraca e banesës ku po punonte. Ngjarja ka ndodhur më datë 02.04.2022, rreth orës 17:45, në rrugën “Fadil Deliu”. Gruaja me inicialet S. Ç., 67 vjeçe, është rrëzuar ndërsa ka qenë duke punuar dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas