Kronikë

Tiranë/ Gruaja hidhet nga kati i tretë i banesës, ndërron jetë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:26 - 08/01/22 |
Opi Nion

Një 84-vjeçare me iniciale D.L. është hedhur nga banesa ku banonte dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:50 mëngjesit të sotëm në “Don Bosko”.

 “Me datë 08.01.2022, rreth orës 07:50, në “Don Bosko”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, shtetasja D. L., 84 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Pas