Aktualitet

Tiranë/ Grabitet gjatë natës banesa e të moshuarës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:29 - 17/02/21 |
Doriana Çepunaj

Dy persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur gjatë natës një shumë parash në banesën e një të moshuarës N. Ç,.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Myslim Keta”, në kryeqytet. Ndërkohë po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

“Gjatë natës, në rrugën “Myslim Keta”, dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetases N. Ç, 80 vjeçe. Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Pas