Kronikë

Tiranë/ Gjendet e dekompozuar në banesë një 70-vjeçare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:12 - 28/01/21 |
Opi Nion

Një 70-vjeçare në Tiranë, e cila jetonte e vetme, është gjetur e pajetë dhe e dekompozuarnë banesën e saj.

Policia njofton se , 70-vjeçarja me iniciale M.M, jetonte pranë bulevardin “Gjergj Fishta”. Sipas autoriteteve, dyshohet se e moshuara ka humbur jetën nga shkaqet natyrale.

Ndërkohë, një gru p hetimori po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë së Tiranës për ngjarjen:

Me datë 28.01.2021, në bulevardin “Gjergj Fishta”, në një dhomë ku banonte e vetme është gjetur e dekompozuar shtetasja M. M., 70 vjeçe. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se është vdekje natyrale./ Opinion.al

Pas