Aktualitet

Tiranë/ Bie aksidentalisht nga lartësia një grua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 16/03/21 |
Opi Nion

Një grua ka rënë aksidentalisht nga lartësia e banesës ku jeton në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:25, në rrugën “Mine Peza”. Policia bën me dije se gruaja ende e paidentifikuar u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

“Më datë 16.03.2021, rreth orës 09:25, në rrugën “Mine Peza”, një shtetase ende e paidentifkuar, aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës ku jeton, e cila u dërgua menjëherë në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve”, tha policia./Opinion.al

Pas