Aktualitet

Tiranë/ 45-vjeçarja denoncon, një grua i mori një shumë parash në banesë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:20 - 21/03/21 |
Opi Nion

Një 45-vjeçare me inicialet L. T., ka denoncuar se në banesën e saj në kryeqytet i ka shkuar një grua ende e paidentifikuar, e cila me anë të mashtrimit i ka marrë shumën prej 160.000 lekë.

Ngjarja ka ndodhur në datën 20 mars të këtij viti. Ndërkohë policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autores.

Më datë 20.03.2021, shtetasja L. T., 45 vjeçe, kallëzon se në rrugën “Skender Jareqi”, në banesë, i ka shkuar një grua (e paidentifikuar), e cila në anë të mashtrimit i ka marrë shumën prej 160.000 lekë. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autores”, njofton policia.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme./Opinion.al

 

Pas