Sport

Tirana-Partizani, publikohen formacionet zyrtare


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:04 - 25/10/21 |
Opi Nion

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Tirana-Partizani. Derbi i kryeqytetit është gati të fillojë dhe të dy teknikët kanë lëshuar 11 lojtarët e tyre të cilët do të ndeshen në “Air Albania”.

Formacionet zyrtare:

Tirana (4-3-3):Bekaj; Ismailgeci, Hoxhallari, Behiratce, Toshevski, Najdovski, Toli, Limaj; Totre, Seferi, Ngo’o
Partizani (3-5-2): Hoxhaj; Sota, Belica, Saliou; A. Marku, Rrapaj, Murataj, Mala, Musta; Stenio Junior, Filipovic./Opinion.al

Pas