-Jetë dhe Stil

‘Tirana by dron’, kryeqyteti siç nuk e keni parë kurrë!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 12/11/15 |
b.f

TIRANE- Kryeqyteti ynë duket mahnitës po ta shohësh nga lart:) Pamjet janë filmuar me dron nga Blendi Strakosha Media dhe janë postuar në Youtube, ju sugjerojme t’i shikoni edhe ju.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YDxwqtM1BsI

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas