Aktualitet

Majlinda Bregut i vjen zëri!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:46 - 12/11/15 |
b.f

 

 

U deshën plot 48 orë që portretit deri diku vajtueses të kryetares së komisioni të integrimit në Bruksel ti vijë dhe zëri.

Pas postimit në instagram të foto lajmit për dështimin e radhës të Shqipërise ne Bruksel, ish ministrja e integrimit ishte sot në parlament ndërsa diskutohej për progres raportin.

Në fakt fjalimet e politikanëve shqiptare për progres raportet ngjajne si dy pika ujë. Ndërrohen vetëm kahët, ndërsa akuzat mbeten të njëjtat. Ndaj zonja Bregu ka të drejtë që më shumë se fjalët shabllon, ndonjeherë fytyra tregon më shumë

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas