InstaBIZ

Ja çfarë do të shesin motrat Hoxha?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:15 - 12/11/15 |
root

Lori Hoxha është e njohur për stilin e saj, madje ka qenë ndër femrat e para që hapi edhe një blog duke i ardhur në ndihmë të gjitha femrave, se si të zgjedhin dhe të kurojnë më së miri pamjen e tyre të jashmte. Por duket se në të njëjtën linjë po ecën dhe motra e saj, Sara. Pasi erdhi në formë të mirë fizike edhe Sara vendosi të bëhej më aktive në rrjetet sociale, duke reklamuar edhe ajo veshjet e saj në përditshmëri, evente, pushime, etj.


Por motrat e famshme, duket se po ndjekin stilin e shumë ikonave të modës, që nxjerrin në shitje veshjet e tyre, për të bërë më pas donacione me paratë e mbledhura. Victoria Beckham e ka bërë një gjest të tillë prej kohësh, ndërsa pak muaj më parë vendosi të shiste rrobat e vogëlushes së saj, Harper dhe paratë e mbledhura do të shkonin në drejtim të organizatës “Save the Children”.

Po motrat Vjollca çfarë do të shesin? Padyshim që në garderobën e tyre ka një shumëllojshmëri artikujsh shumë stil dhe të veçantë. Këpucë, fustane, atlete, aksesorë, janë objektet që do të nxjerrin në shitje.

Lori Hoxha është shprehur në intervista të mëparshme se brandet e saj të preferuara janë Chanel, Top Shop, Zara, etj.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Po motrat Vjollca çfarë do të shesin? mos doni te thoni motrat Hoxha. Beni me mire te kontrolloni perpara se te publikoni

Pas