InstaBIZ

Thanë se Vjollca kishte vdekur,Eni:Merruni me jetën tuaj,larg jetës së të tjerëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:51 - 29/12/21 |
Opi Nion

Juristja e emisionit “Shihemi në gjyq”, Eni Çobani, ka reaguar pas lajmit të rremë që qarkulloi në disa media online dhe rrjetet sociale, për vdekjen e Vjollcës.

Kjo e fundit është një prej personazheve që u bë hit në rrjet për batutat e saj gjatë programit, disa muaj më parë.

Eni ka publikuar një foto në “Instagram” ku shfaqet në krah të Vjollcës dhe duke iu referuar lajmit të rremë, ajo shkruan se nëse do ishim aq pozitiv sa jemi të lig, ky vend i vogël do rrezatonte mirësi.

Ndër të tjera juristja i uron edhe 100 vite të tjera Vjollcës, e cila u bë e njohur nga të gjithë me shprehjen  “Çantën n’krahë për kokrrën e qejfit”.

Shumica e njerëzve e shohin botën si një vend të rrezikshëm dhe, për shkak se ata e shohin kështu, bota rezulton, me të vërtetë, të jetë një vend i rrezikshëm.

Nese do ishim aq pozitiv sa jemi te lig ky vend i vogel po me ligesi te medha do rrezatonte miresi. Kujt i shkoi ndermend se do vdiste dikush pse e tha ai/ajo po e garantoj qe na zgjat jeten dhe cfaredo mendoni dhe deshironi per te tjeret nuk vonon po ju kthehet tek pragu juaj.

I pabesi realizon një fitim të rremë, por ai që mbjell drejtësi do të ketë një shpërblim të sigurt. Merruni me jeten tuaj dhe larg jetes se te tjereve.

Vjollca tju zgjate jeta dhe u befsh 100 vjec”-shkruan Eni në postimin e saj./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Cobani (@enicobani)

Pas