Aktualitet

Tepelenë/ Bie nga tarraca e banesës, humb jetën 65-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:31 - 18/05/22 |
Opi Nion

Një 65-vjeçar ka rënë nga tarraca e banesës në Tepelenë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”.

 “Tepelenë/Informacion paraprak. Rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”, Tepelenë, shtetasi B. Z., 65 vjeç, duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të situatës”-njofton policia./Opinion.al

Pas