Sport

Tenis/ Humb setin, tenisti nxjerr gërshërët dhe pret flokët!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:20 - 19/11/15 |
b.f

Tenisti skocez Andy Murray ia ka nxjerr flokëve inatin e humbjes në përballjen me Rafael Nadal. Në mënyrë të papritur ai është ulur, ka nxjerrë gërshërët dhe ka nisur të presë një nga kaçurrelat. Murray e shpjegoi këtë veprim me faktin se flokët I binin në sy dhe donte ti hiqte qafe.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas