InstaBIZ

Tea vetëm… Veseli në krahët e AlbëriesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:45 - 22/09/15 |
root

Tea dhe Veseli çifti i njohur i Big Brother Albania, kanë nisur bashkëjetesën e tyre në Tiranë. Pas përfundimit të spektaklit “Dance With Me”, vipat kanë festuar me njëri-tjetrin ku e pranishme ka qenë edhe Tea. Ajo ka qenë duke e pritur Veselin jashtë, ndërkohë që ky i fundit kërcente dhe përqafohej me partneren e tij në skenë, Albërie Hadërgjonaj. Ndonëse me krahun  e krisur Veseli dhe Albëria u shpallën fitues të natës së parë të “Dance With Me”.

12021930_10207199079873285_1894918507_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas