Aktualitet

Të shtëna më armë zjarri, plagoset një person në KuçovëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:37 - 13/08/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në lagjen “1 maji” në Kuçovë.

Paraprakisht mësohet se nga të shtënat me armë, ka mbetur i plagosur një person i cili është gjetur i shtrirë në rrugë.

Ndërkohë, ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe identiteti i të plagosurit./Opinion.al

Pas