Kronikë

Të shtëna me armë në zonën e Astirit, qëllohet drejt makinës “Audi” me breshëri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:47 - 13/11/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në zonën e Astirit. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se është qëlluar drejt një makine, tip “Audi A8” i bardhë, që ndodhej e ndaluar në semafor.

Policia po shkon në vendngjarje dhe pritet informacioni zyrtar .

 

Pas