Aktualitet

Identifikohen të dyja viktimat e ngjarjes në Astir


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:36 - 13/11/21 |
Opi Nion

Zbulohet identiteti i dy viktimave në zonën e Astirit. Është fjala për Erigers Mihasi, rreth 37 vjeç. Ai u gjet i vrarë brenda makinës tip Audi me targa  AB 008 EM. Mësohet se Mihasi ka qenë person me precedent penal dhe njeri i afërt i Ervis Martinaj. Ndërkohë viktima e dytë e ngjarjes është Armando Dumani, gjithashtu person me precedent penalë./Opinion.al

Pas