Kronikë

Të shtëna me armë në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:33 - 02/04/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në qytetin e Elbasanit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal, ndërsa nga informacionet paraprake, nuk raportohen viktima dhe as të plagosur. Mësohet se policia ka shoqëruar 4 persona dhe po punon mbi zbardhjen e saj.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, në Elbasan u plagos i shumëkërkuari Nuredin Dumani, që më pas u arrestua në Fier./Opinion.al

Pas