Rajoni

“Të lutem mos më vrit”, arrestohet pas disa orësh autori që vrau gruan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:02 - 23/08/21 |
Opi Nion

Një grua 55-vjeçare është vrarë në Greqi nga partneri i saj.

Autori i vrasjes së gruas është vënë në prangat e policisë. Ai u ndalua në Selanik dhe pritet të dërgohet në stacionin policor të qytetit. Vrasësi u arrestua disa orë pas vrau partneren e tij në banesën e tyre të hënën pasdite.

Policia kishte marrë informacione se, burri ndodhej në Karabournaki pranë Klubit Detar të Selanikut.

Pas telefonatës së një qytetari, patrulla mbërriti në vendin e raportuar duke bërë të mundur arrestimin e tij. Një fqinj i çiftit i tha policisë se ata u zunë për rreth 30 minuta dhe në fund ajo iu lut “të lutem mos më vrit”.

Pas