InstaBIZ

Genta Ismajli shtatzënë për herë të parë, ja si duket këngëtarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:22 - 23/08/21 |
Opi Nion

Në media prej kohësh aludohet se këngëtarja shqiptare, Genta Isamjli është shtatzënë për herë të parë.

Në rrjet kanë qarkulluar foto të saj me disa kilogramë më shumë, por vetë këngëtarja nuk ka konfirmuar asnjëherë zërat e madje ka zgjedhur të mos reagojë e publikon foto të mëparshmet si për ta mbajtur sekret pritjen e ëmbël.

Por, Prive konfirmon se Genta Ismajli është shtazënë për herë të parë dhe madje është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Ajo dhe partneri i saj turk, Usta do të bëhen prindër për herë të parë.

foto galeri

Pas