InstaBIZ

“Të bëhesh kurajoz si babi Eri”, çfarë këshillash ka Ajola Xoxa për djalin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:39 - 19/10/18 |
el ida

Me tetë tetor, Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa u bënë prindër për herë të parë, pasi u bekuan me një vogëlush, të cilin e pagëzuan me emrin Kajan.

Ajola Xoxa ka publikuar foton e  është shkrepur 12 orë përpara se Kajan të vinte në jetë. Në foton bardhë e zi, ajo shfaqet e veshur me një fustan të gjatë të ngushtë, që nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur.

“Mami uron qe ti te rritesh i shendetshem, te behesh nje njeri i mençur, i mire dhe i drejte, te te udheheqi ne jete gjithnje dashuria dhe asnjehere inati; te behesh kurajoz si babi Eri, ta kesh zemren plot miresi si nena Valbona dhe plot dedikim si nena Shqipja, t’i duash librat si gjyshi Beni, te kesh buzeqeshjen gjithe drite si gjyshi Luani qe te mbron nga qielli, zemren te paqtë si stergjyshja Gano dhe te jesh cool si xhaxhai Arbi. Nga mami tashme ti e ke marre te gjithe zemren dhe zemra ime qendron e gjitha aty brenda zemres tende te vogel, pergjithmone.” shkroi ajo krahas fotgrafisë.

Pas